NASZE GRY - Innowacja

NASZE GRY

Abalone -  fascynująca gra, w której proste zasady łączą się z niezliczoną mnogością możliwości, a do tego... kontaktem z fantastycznie wykonanymi elementami gry!

Może pomnożę - uczy i utrwala naukę mnożenia, gra dydaktyczna, wspomaga logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię

Supermatematyk - Losując kolejno z worka cyfry i znaki działań matematycznych, gracze starają się ułożyć jak najszybciej działanie, którego wynikiem jest jedna z liczb przedstawionych na odkrytej karcie. Wygrywa ten, kto ułoży najwięcej prawidłowych działań. Gra zmusza do myślenia, jest emocjonująca zabawą i zarazem znakomitym treningiem liczenia.

Wyścig matematyczny - emocjonująca gra i znakomity trening szybkiego liczenia. Z rozłożonych na stole liczb i znaków matematycznych należy ułożyć jak najszybciej działanie, którego wynik będzie zgodny z liczbą pola planszy. Gra zapewnia dobrą zabawę, uczy szybkiego liczenia i spostrzegawczości.

„100 games” - Zestaw zawiera najbardziej znane gry planszowe (np. Chińczyk, Młynek, Warcaby) oraz karciane. 100 gier to liczba, która pomoże całej rodzinie zapełnić dobrą zabawą niejedno deszczowe popołudnie. Dla każdego coś miłego: od Chińczyka po grę w karty.

Mi pasuje - Wszyscy mają równe szanse, ale zwycięzca może być tylko jeden! Czy uda Ci się stworzyć układ lepszy od przeciwników? "Mi pasuje!" to dwie gry w jednej! To również łatwe zasady i emocjonująca rozgrywka, w której sprawdzić się może każdy. Obserwuj rosnącą irytację przeciwników, gdy uda Ci się dopasować kolejny kafelek kolorami i zostawić ich daleko w tyle!

Triominos - Strategiczna gra w układanie trójkątów. Popularne na całym świecie domino, doczekało się prawdziwej konkurencji!

Rush hour - Cel - wyjazd z korka. Rush hour jest czołową grą rozwijającą twoje zdolności sekwencyjnego myślenia. Możesz kierować ruchem jak prawdziwy policjant! Znajdziesz tu 40 kart z zadaniami na czterech poziomach trudności gry: początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany i ekspert.

Catan - Osadnicy z Catanu (Settlers of Catan) to bardzo popularna na całym świecie gra rodzinno-ekonomiczna o bardzo dużej `miodności` grania. Teraz prezentujemy jej polską edycję! Gracze są osadnikami na niedawno odkrytej wyspie Catan. Każdy z nich przewodzi świeżo założonej kolonii i rozbudowuje ją stawiając na dostępnych obszarach nowe drogi i miasta. Każda kolonia zbiera dostępne dobra naturalne, które są niezbędne do rozbudowy osiedli.

Dzika logika - Kieszonkowiec logiczny Dzika logika to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania. 54 podchwytliwe i wciągające zagadki logiczne o różnym stopniu trudności uczą logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę!

Build a Sentence - Po poznaniu alfabetu i nauce budowy wyrazu dzieci muszą się uczyć i praktykować sztukę kształtowania zdań. Gry z serii 'Build A Sentence' to świetny i zabawny sposób, aby dzieci poznały i przećwiczyły sposób tworzenia pełnych zdań, krok po kroku.  'Build A Sentence Part 1' przedstawia dzieciom dwie ważne części zdania - podmiot i orzeczenie. W grze przy pomocy kartoników z częściami zdania,  dzieci mogą budować mnóstwo własnych przykładów zdań, które momentami nie mają większego sensu ale są bardzo zabawne, co dodatkowo uatrakcyjnia naukę.

Questions and Answers - gra językowa z polską instrukcją, Eli Publishing, utrwalająca znajomość zaimków pytających oraz rozwijającą umiejętność zadawania pytań w języku angielskim.

Who's Who? - gra językowa ukierunkowana na naukę słownictwa angielskiego związanego z opisem cech wyglądu fizycznego. Gra polega na losowaniu kart z wizerunkami osób i zadawaniu przez inne osoby, lub resztę grupy pytań dotyczących cech wyglądu tych osób.

Fast Track - Creative's Educational - Celem gry Fast Truck jest nauka czytania słów w języku angielskim oraz rozszerzenie zasobu słownictwa.
W grę można grać na trzy sposoby:
1. Word Riddle Race (karty w kolorze zielonym)
2. Spelling Race (karty w kolorze niebieskim)
3. Word Definition Race (karty w kolorze czerwonym)

Let's Find out- Where?, Creative Educational -   znakomita propozycja dydaktyczna do nauki języka angielskiego, a w szczególności przydatna do poznawania i nauki zasad zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi w tym języku. Rozwija również umiejętności logicznego myślenia,  jak i umiejętności czytania i rozumienia w języku obcym.